کتاب ادیسه

اثر هومر از انتشارات بهزاد - مترجم: سعید نفیسی-برترین کتاب های تاریخ انجمن کتاب نروژ

ادیسه ادبیات بزرگترین تحریک زندگی انسانها از طریق زندگی است.

"داستان داستان بازگشت اودیسه به ایتکا از جنگ تروا را بازگو می کند و می گوید که چگونه توسط اتن و قاتل دفاع می کند توسط خدا پیدایش خشمگین دریایی، اودیسه مواجه با سیکلوپ های وحشیانه، فرار Scylla و Charybdis و به طور موقت به لعنت به Circe و Calypso به مقابله با آزمایشات در انتظار او در ایتکا است، تنها پس از آن او را با همسر وفادار خود پنه لوپه، او سرگردان در پایان. "


خرید کتاب ادیسه
جستجوی کتاب ادیسه در گودریدز

معرفی کتاب ادیسه از نگاه کاربران
@ من به طور معمول یک مرد نماز نیست، اما اگر شما دوباره وجود دارد، لطفا من را نجات دهد، سوپرمن! @\nهومر (سیمپسون) به دنبال جیمز جویس، من از داستان هومر قهرمانانه به عنوان الهام و تحقیق برای یک رمان در حال پیشرفت استفاده کردم. اما چگونه می توانم، یک مرگ فانی، عدالت را به معروف ترین شعر حماسی تا کنون نوشته شده است؟ هومر بزرگ، بزرگ، بزرگ (تکرار) بابا نوئل از ادبیات مدرن است و این کلاوس همان جاودانی است که خدایان درون آن هستند. و چه داستانی باید در قرن هشتم قبل از میلاد باشد. سپس، آن را به جای خوانده شد، و من حدس می زنم اولین کسانی که گواهینامه باید در مورد آنها در togas خود را با هیجان unbridled در مورد jigsaw در مورد آنها. آلاس، من آن را در یونان باستان به عنوان هومر در نظر گرفته شده بود. کپی من به جای پاپیرو و به غیر از نابغه ای که الکساندر پاپ بود ترجمه شد (بله، من مدرسه ای قدیمی را در این مورد به آن رفته بودم). او دیویدسوس، از عنوان که در زبان لاتین به عنوان اولیس شناخته می شود، شروع می شود در یک خطرناک، توقف / شروع، um، odyssey، تلاش برای بازگشت به ایتکا پس از مبارزه در جنگ تروا برای یک دهه.بنابراین داستان شگفت انگیز، سرشار از فراوانی ماجراجویی. اودسیس ضعیف، با درگیری با دریاهای خائنانه، خدایان خشمگین، زرق و برق زنگ ها و سیکلوپ ها، پس از آن باید پوزیدون بزرگ را با وزن برخی از ماهیگیری دریایی و کشتی قایق خود تخریب کند. برای تکمیل و به نظر می رسد که به اندازه کافی بد نیست، همسر Penelope در همین حال امید خود را از بازگشت به خانه زنده و امتناع صد نفر از خائنانی، که هیچ کدام از آنها مناسب برای صندل های قهرمان ما بوسه نیست. این است که توسط به این معنا نیست که یک صفحه تونر و بعضی از دانش های پیشین برای به دست آوردن امتیازات عالی لازم است. پاپ کار شگفت انگیزی انجام داده است که تا حدودی با لحن داستان هریس هومر همدلانه باقی بماند و قصه های قهرمانانه او چیزهایی است که باید به آن نگاه کرد: @ اما زمانی که ستارگان شب عروسی با نور طلایی آدورن مروان شب از شب است. @ عالی ... هومر (نویسنده، نه شخصیت کارتونی) تخیل نویسندگان بی شماری را در طول قرن ها تحریک کرده است و به همین دلیل برای من کمتر از پنج ستاره قهرمانانه اهدا می شود.

مشاهده لینک اصلی
اوه اودیسه، چطور تو را دوست دارم .. اما، برادر، شما نیاز به گرفتن گرفتن دارید.

مشاهده لینک اصلی
من این کار را آغاز کردم چون گفته شد که خواندن ضروری است اگر من بخواهم در Ulysses خواندن یک عکس بگیرم. من کمی نگران بودم و مدت زیادی تصمیم گرفتم که ترجمه را انتخاب کنم. در نهایت، Stephens بررسی کرد که من را متقاعد کرد که نسخه رابرت فاگلس را دنبال کند. من هیچ راهی برای قضاوت در مورد این که تصمیمم چیست. این ترجمه توسط رابرت فاگلس از متن یونانی است که توسط دیوید مونرو و توماس آلن ویرایش شده است، که در سال 1908 توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد منتشر شد. این نسخه دو نسخه یونانی با یک نامه یونانی با حروف کوچک و بزرگ، تنفس ها و لهجه ها چاپ می شود که براساس دست نوشته ی زیبا ریچارد پورسون، اوایل قرن نوزدهم است محقق از درخشش بزرگ، که همچنین یک الکلی غیر قابل علاج و همچنین یک سوزناک است. البته این اولین فونت نوع یونانی نبود؛ در حقیقت، اولین نسخه چاپی هومر که در فلورانس در سال 1488 صادر شد، در نوعی ساخته شد که تقلید از دست خط معاصر یونان با تمام لیگاتورها و اختصارات پیچیده آن بود. چاپگرهای اولیه سعی کردند کتاب های خود را مانند نسخه های خطی نوشته شوند، زیرا در دوران علمی کتاب های چاپی به عنوان محصولات بدوی و پایین تر از کاغذ های ارزان قیمت به حساب می آمدند. ابتدا، از کتاب، حتی قطعات رول، لذت بردم. سرگرم کننده بود که بارها و بارها تهمت های اودیسه و تهدیدات Telemachus را در مورد عذر خواهی های مزاحم خواند. اما حالا که من آن را به پایان رسانده ام، چگونه می توانم یک بررسی انجام دهم؟ چه چیزی می توانم در مورد حماسی مانند این صحبت کنم که پیش از این گفته نشده است؟ به پایان می رسد با گفتن این فوق العاده خواهد بود خدمتی. برای تجزیه و تحلیل آن نیز بسیار مهم است و خلاصه آن خنده دار خواهد بود. با این حال، من فکر کردم که به نوعی خلاصه اخلاقی از داستان و سپس آن را رها کرد. پس از آن من در مورد مقایسه های بسیاری نوشتم و آن را به ذهنم در مورد حماسه های هند که من با آن رشد کرده ام، نوشتم، اما از عمق خود احساس کردم، زیرا هنوز حتی آیلید را خوانده ام. با تمام این تلاش ها شکست خورده، من فقط با تکرار دوباره گفتار می کنم که بسیار لذت بخش تر از انتظار من بود. این بدان معنا نیست که این یک ماجراجویی حماسی با لحظات خفیف بود. نه. شخصیت ها خود را در گفت و گو و نگرش تکرار می کنند، تمام نکات برجسته ای که پیش از این به عنوان پیشگویی مطرح شده است، و هر رویداد مهم داستان در نقاط مختلف توسط شخصیت های مختلف دوباره بیان شده است. با وجود اینکه من آن را به همان اندازه که من می توانستم اجتناب کردم، نمیتوانستم بارها و بارها از تقابل تجربه خواندنم با حماسی که من بزرگ شده بود جلوگیری کنم و به یاد دارم به خود فکر میکنم که در مقایسه با این داستان، مانند یک داستان کوتاه یا رمان است. شاید این تصور این است که من عمدتا هنوز از ساختار اسطوره ای بزرگ که داستان آن ساخته شده است اطلاعی ندارم. من قصد دارم که این کمبود را کم کنم. شخصیت ها فراموش نشدنی هستند، موقعیت های افسانه ای هستند و من واقعا خوشحالم که من در نهایت به خواندن کامل این حماسه با شکوه رسیدم. این یک دنیای جدید را باز کرده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب نقد 4 از 5 ستاره به ادیسه، حدود 800 پیش از میلاد منتشر شده و نوشته شده توسط هومر. من خواندن این کار حماسی را بعنوان بخشی از یک دوره پیشرفته آموزش زبان انگلیسی در بین سال های تحصیلات تکمیلی و مدرسه ای خودم انجام دادم. من در حال حاضر این ادبیات را خیلی دوست داشتم و عادتهای خواندن من احتمالا از همه چیزهایی که آموزگارانم را تشویق می کردند، خواندند و ما را در طول تعطیلات تابستان و وقفه های اواسط ساله خواندند. ما ادبیات را از سراسر جهان نمونه برداری کردیم و این یونانی یكی از معدودی است كه می خوانیم. ما بخش های خاصی را بخوانیم، به عنوان بیش از 500 صفحه طول آن، اما من آن را در طول سال خود را در طول سال به پایان رسید. اغلب به نسخه ترجمه شده ای که خوانده اید بستگی دارد، زیرا ممکن است برای شما بهتر یا بدتر باشد. من نمی فهمم که کدام یک از معلمان انتخاب شده است، اما باید آن را خوب داشته باشم، چون مقالات سه ماهه من در این کتاب و هیمر دیگر، The Iliad. اودیسه یک داستان شگفت انگیز از سفر در معروف تروجان جنگ در یونان باستان بود. ملاقات با تمام خدایان و الهه ها، درک زادگاه و ساختار خانواده، توطئه بین همه shenanigans و بازی های خود را ... برای کسی که با من سرگرمی و منافع، این کامل بود. تنها بخشی که من پیدا کردم کمی کسل کننده بود زمانی که واقعا به توصیف نبرد جنگ زمان رفت، به عنوان جزئیات خواندن در مورد مبارزه به طور معمول چیزی است که من لذت بردم. اما کیفیت صابون اپرا مانند این شخصیت ها تقلید واقعیت های خداحافظ فقط جذاب سرگرم کننده بود. اشعار و کلمات از صفحات خارج می شوند. تصاویر و استعاره ها زیبا هستند. و اگر شما به اندازه کافی در مورد تاریخ یونان بدانید، تقریبا احساس میکنید که در داستان هستید. درباره من برای کسانی که برای من جدید و یا بررسی های من ... chees scoop: من بخوانید A LOT. من نوشتم. و حالا من چند تا وبلاگ دارم ابتدا مرور کتاب به Goodreads می رود، و سپس آن را در وبلاگ من در وردپرس در https://thisismytruthnow.com ارسال می کنم، جایی که شما همچنین می توانید تلویزیون \u0026 amp؛ بررسی های فیلم، چالش روزانه 365 روزه و درخشان و تعداد زیادی از وبلاگ نویسی در مورد مکان های مورد بازدید در سراسر جهان. و شما می توانید تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی من برای پیدا کردن جزئیات در مورد کسانی که / چه / زمانی / جایی و تصاویر من. نظر بدهید و به من اطلاع دهید که شما فکر می کنید. رای در نظر سنجی و رتبه بندی. متشکرم برای متوقف کردن

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ادیسه


 کتاب ابله
 کتاب داستان های کوتاه کافکا
 کتاب آرزوهای بزرگ
 کتاب میدل مارچ
 کتاب دلبند
 کتاب برادران کارامازوف