کتاب داستان های کوتاه کافکا

اثر فرانتس کافکا از انتشارات ماهی - مترجم: علی اصغر حداد-برترین کتاب های تاریخ انجمن کتاب نروژ

هدف از این نسخه به ارائه خواننده امکان نزدیک شدن به رایگان از ترکیب و اختیاری که پس از مرگ او دوست و ویرایشگر خود ماکس برود تحت «مقدمات» متون اصلی از فرانتس کافکا و گردش اند از آن زمان در نسخه های متعددی منتشر شده است. حجم هم می آورد تمام آن نوشته ها از کافکا (به استثنای نیست <من> مسخ شده ، با وجود طول بیشتر آن) است که می تواند در این رده از "داستان" گنجانده شده است، "روایات"، "قطعه روایت"، " اشعار نثر "،" داستان "و یا" قطعات "ترجمه از متون اصلی، بدون فیلتر و یا رتوش، با استفاده از نسخه های خطی از نویسنده و، زمانی که آنها نسخه های حفظ مجاز توسط کافکا کرده اند. معیار اصلی برای انتخاب این متون معیار شده است متعلق به دنیای داستان، این است که، ما نوشته های مربوط بشرح، به عنوان قطعاتی از روزنامه ها، و یا نوشته های دیگر، مانند <من> نامه به پدر است ، در را شامل نمی شود کافکا به وضوح موقعیت های شخصی از دیدگاه ادبیات ساخته شده است.
این نسخه آماده شده با مراقبت و دانش عالی از کار کافکایی توسط خوزه رافائل هرناندز آریاس، تا امکان به لطف روند به تازگی در کشورهای آغاز شده است نسخه های خطی آلمان نشر کافکا در نسخه فکس، و تنظیم زمانی آن به ما می دهد کتیبه تکامل خلاق از این کلاسیک قرن بیستم.


خرید کتاب داستان های کوتاه کافکا
جستجوی کتاب داستان های کوتاه کافکا در گودریدز

معرفی کتاب داستان های کوتاه کافکا از نگاه کاربران
این کتاب همه داستان ها و دستنوشته های کافکا به جز 3 رمان او را شامل می شود .
کلا خیلی اضطراب اور و مشوش کننده است داستانهاش . بعد از خوندنشون ادم هنوز ذهنش درگیر و مشوش هست .
راستش من از خیلی از داستانهاش سر در نمی اوردم و بعضی هاش هم که نصفه بود ....... ظاهرا اکثر کارهای کافکا نیمه کاره بوده و وصیت کرده بوده بعد از مرگش نابود بشوند که دوستش به این وصیت عمل نمی کنه .
اما بعضی از داستان ها هم خیلی قشنگ بود . من خودم از داستان های کیفرگاه ، گزارشی به فرهنگستان ، گراکوس شکارگر و هنرمند گرسنگی خیلی خوشم اومد . نوشته کوتاهش راجع به افسانه پرومتئوس هم جالب بود . اما کاملا ادم را اشفته می کنه داستان هاش نمی دونم چرا . یعنی من موقع خوندن کتاب خیلی غمگین و مضطرب بودم . و لی واقعا محیطی که می ساخت هم درداور بود هم لذت بخش . اصلا بی خیال نمی تونم بگویم چه حسی داشتم

ظاهرا پدر خیلی مستبد و رعب انگیزی داشته و همین محیط خفقان و وحشت باعث شده بعد هم سبک داستان هاش اینقدر سیاه و تنها و دلهره اور باشند .

مشاهده لینک اصلی
سبك نگارش كافكا نه بر كسي پوشيده است و نه به نحوي ست كه بشود با حفظ تمام هنرمندي هاي او، براي كسي توضيحش داد. مجموعه ي داستانهاي كوتاه كافكا از هرنظر به ويژه به لحاظ فضاي داستان ها و بعد انتقادي، با داستانهاي بلندش برابري ميكرد و چه بسا به سبب كوتاهي كلام بعضا از انسجام بيشتري برخوردار بود و انتقال مفاهيم بهتر صورت ميگرفت. شايد بتوان گفت در كنار مسخ، در سرزمين مردگان، هنرمند گرسنگي، يوزفينه ي آوازه خوان، شرح يك نبرد، ديوار چين، پژوهش هاي يك سگ، او، و نقب از ديگر شاهكارهاي كافكا در اين كتاب بودند. ترجمه ي اين كتاب نيز كه توسط آقاي حداد انجام گرفته ( برخلاف بعضي مترجمين آثار كافكا) بسيار روان و دلچسب بود و مشوقي براي خواننده ست كه به خواندن كتاب ادامه دهد .

مشاهده لینک اصلی
تدوین داستان های کوتاه بزرگ نوشته شده توسط فرانتس کافکا حتی خنک کننده. داستان کوتاه که بیشتر از یک تفسیر را ارائه می دهد. من این سیگنال بزرگ ± تحسین و یا این امکان است که به خواننده می دهد برای ایجاد ایده های خود را از آنچه او می نویسد © L است، باعث می شود که خواننده فکر می کنم و ایجاد سناریو خود را، کافکا همه سینیen نمی دهد @ سخت ترین چیز همه چیز این است که همیشه داستان های کافکا را درک کنید، شاید او برای آن بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است. در ابتدا من خودشان را درک نمی کردم، اما هنگامی که بیوگرافی آنها را می خوانید، همه چیز روشن می شود. برای کسانی که داستان های کافکا را درک نکنند، توصیه می کنم خواندن بیوگرافی را توصیه کنم؟ به طور کامل، تا زمانی که شما بیوگرافی خود را بخوانید، داستان های شما از دیدگاه های مختلف خوانده می شود.

مشاهده لینک اصلی
مجموعه ای از داستان های کافکا را بخرید و آن را در حمام قرار دهید. واقعا. اگر به شما اعتقاد داشتم که کافکا داستان هایی درباره بیگانگی و ناامیدی نوشته است (و آن متامورفوس یک معماست)، سپس یک نشانگر سحر آمیز را بردارید، نام خود را بر روی ستون فقرات بردارید و آن را یک کتاب عجیب و غریب دیو سداریس یا چیزی داستان های Kafkas هوشمند، اغلب خنده دار، سریع خواندن، و به عنوان مدرن و مرتبط به عنوان همیشه است. در حمام شما احتمالا دور زدن آثار بزرگتر (از جمله متامورفوس) و کشف کوتاه مدت خود را. ما آن را به نامFlash Fiction @ now می خوانیم: داستان ها تحت چند صد کلمه و بسته بندی یک شعر مانند پانچ به فریم های ناز او. کافکا استاد فرم بود، اما خیلی کوتاه است که به عنوان یک موضوع مقاله در دبیرستان استفاده می شود، بنابراین بسیاری از مردم آنها را نمی خوانند. هنگامی که شما به کافکا به عنوان یک مرد بی معرفت که واقعا مردم را دوست دارد، تنظیم مجدد کنید، (و این زمان این کار را تمام کنید - آن را به یک @ up @ note متصل می کند، خیلی بیشتر به اغلب مردم تعجب می کند) و به هنرمند گرسنگی، Colony Penal، و بقیه حمله کنید. درمان این مجموعه ای از داستان های سرگرم کننده، کوتاه، پوچ و خنده دار است و همه چیز را که دبیرستان انگلیسی خود را به شما گفت، را فراموش کرده ام. در طول دهه ها او کافکا را خوانده بود.

مشاهده لینک اصلی
برای اولین بار در سال 2009 این نسخه را خریدم، در یک نسخه که Vintage تمام متوقف شدنی ها را از متن به طور خطا حذف کرده بود یا من را به یک تله کافکا تبدیل کرد. با تشکر از شما، Vintage! من شکایت کردم و به جای آن یک بیگانه از بولگاکو \"قلب سگ\" دریافت کردم. من داستانها را برای مدت طولانی پارک کردم، تا این لحظه در زمان، زمانی که من به داستان وحشتناکترین عالم در جهان باز گشتم، «The Metamorphosis»، داستان وحشتناک ترین و معروف ترین در جهان «داخل قلمرو مجازات» € ™، اولین نفس نفس - توصیف مبارزه، ذهن خلافکار، Burrowâ € ™، خشونت آمیز خسته کننده، تحقیقات یک Dogâ € ™، و دنباله روحانی از قصه های کوتاه، طرح ها، و عجیب و غریب، از اینجا به داستان های منتشر شده و منتشر نشده در طول عمر خود را توسط گابریل Josipovici، با توقف کامل بازگردانده جدا. این نسخه از Edwin \u0026 amp؛ Willa Muir در بیشتر قسمت ها با چندین کاراکتر زن و شوهر Combo ترجمه می شود و به عنوان نسخه کامل قطعی داستان های Franz برای قفسه کتاب زندگی شما عمل می کند.

مشاهده لینک اصلی
اختراعات به اصطلاح اسطوره ای درباره کتابخانه شخصی کافکا (به نظر می رسد - به نظر می رسد او یک ربع قرن از هنر و ادبیات بخواند) سریعا به من می گویند چیزی در مورد کار او. برای فهرست Goodreads من فرض می کنم که این کتاب باید یک انتخاب اجتناب ناپذیر باشد، اما ضروری است (همچنین باید اضافه کنم که وقتی خواندن STORIES COLLECTED واقعا نمی توانم مشخص کنم؛ در دهه 1960 این کار را انجام دادم و هرگز متوقف نشدم) . برای خواندن کافکا باید با تخیل قرن بیست و یکم به پایان برسد، یک وسیله ی رویایی که تصویر اصلی را از شرایط تغییر ما، که با تکنولوژی های جدید مسلح است، اما با استفاده از نفرت های قدیمی و آمپر؛ ترس معروف ترین چنین تصویری، مطمئنا این است که نان آور به اشکال تبدیل می شود، @ Metamorphosis، @ \u0026 amp؛ به طور طبیعی کمدی محلی کابوس در اینجا است. اما این مجموعه همچنین دارای نقاط ضعف و ضعف بیشتر از ناخودآگاه جمعی در حال توسعه ما، مانندA Hunger Artist، @ خواندن ضروری تر برای هر کسی که در تلاش برای پیروی از خلاقانه در میان مادی گریخته است. کافکا، حتی در عرض چند صفحه یا کمتر، باعث ایجاد ترفندهای چشمک زدن و \u0026 amp؛ نفوذ پذیری فرهنگی، در دخمه ای خونینA Country Doctor @ یا کوچه کور کوچه ایOn Parables. @ در هر زمانی، غم و اندوه را تحسین می کند، رأی گیری ها کاملا مدول شده است، با هر همبستگی \u0026 amp؛ شرح \u0026 amp؛ فکر کردن تنها به توسعه، پایان، نیاز به خدمت به چشم انداز در بازی داده شده است. کافکا بر پایهی این دیدگاه اصرار دارد، هرگز ظاهری چشمگیر ندارد، قضاوت خوبی که از بین بردن هر چیزی که ممکن است منحرف شود، ممکن است هنرمند را بیش از هنر نشان دهد. فرقه شخصیتی که در اطراف او رشد کرده است، در طول چند دهه گذشته یکی از پرطرفدار ترین شیوه های فرهنگ ادبی ما است. در داستان های کافکا، طولانی ترین و به طور اختصار، ما یادآوری می شود که حتی ما خراب و آمپر؛ گاه گاه گاه رنگارنگی ممکن است با خروج بی نظیری از تحریفات داستان سرایی انسان ها پاکسازی شود.

مشاهده لینک اصلی
احتمالا بیشتر قابل خواندن، ریتمیک و گرد بین این داستان هاست، بنابراین من برادر را مجبور به گوش دادن به من خواندن آن به صدای بلند به او، دیوار بزرگ چین است، که حاوی معما جاودانه از رسول است. داستان های کافکا هستند متورم، اغلب، من فکر می کنم، مقاومت در برابر خواندن از نظر موقعیت فلسفی و یا ایدئولوژیک است. رزونانس روانشناختی آنها بسیار زیاد است، حتی زمانی که دشوار است که یک معنی قطعی برای عمل به وجود آورد، انگیزه شخصیت ها را الهام بخشید یا یک فوریت را از بین ببرید. قصه هایی مانند «متامورفوزیس» فضای دوره را تقریبا توسط فضای منفی فضایی منحصر به فرد ترسیم می کنند. تحقیقات سگ یکی دیگر از موارد مورد علاقه من است، بازجویی، به طور غیرمستقیم، اما با چشم انداز روشن، اضطراب ناخودآگاه و انگیزه های عادت های اجتماعی و شاید شیوه های مذهبی. من نظریه ای وجود دارد که هر خواننده صادق (بدون شک، البته) کافکا من شخصا شخصیت قهرمان داستان The Burrow است که از امنیت و امنیت خود در خانه های خود محاصره می کند و سعادت را تجربه می کند که در طبقه ی یکی از اتاق هایش کوتاه و فراموش نشدنی است. بازتاب این امر برای من کاملا درمانی است؛ من توانایی خودم را دارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب داستان های کوتاه کافکا


 کتاب غرور و تعصب
 کتاب صد سال تنهایی
 کتاب فاوست
 کتاب افسانه های تبای
 کتاب قصر
 کتاب موسم هجرت به شمال