کتاب داستان های کوتاه کافکا

اثر فرانتس کافکا از انتشارات ماهی - مترجم: علی اصغر حداد-برترین کتاب های تاریخ انجمن کتاب نروژ

هدف از این نسخه به ارائه خواننده امکان نزدیک شدن به رایگان از ترکیب و اختیاری که پس از مرگ او دوست و ویرایشگر خود ماکس برود تحت «مقدمات» متون اصلی از فرانتس کافکا و گردش اند از آن زمان در نسخه های متعددی منتشر شده است. حجم هم می آورد تمام آن نوشته ها از کافکا (به استثنای نیست <من> مسخ شده ، با وجود طول بیشتر آن) است که می تواند در این رده از "داستان" گنجانده شده است، "روایات"، "قطعه روایت"، " اشعار نثر "،" داستان "و یا" قطعات "ترجمه از متون اصلی، بدون فیلتر و یا رتوش، با استفاده از نسخه های خطی از نویسنده و، زمانی که آنها نسخه های حفظ مجاز توسط کافکا کرده اند. معیار اصلی برای انتخاب این متون معیار شده است متعلق به دنیای داستان، این است که، ما نوشته های مربوط بشرح، به عنوان قطعاتی از روزنامه ها، و یا نوشته های دیگر، مانند <من> نامه به پدر است ، در را شامل نمی شود کافکا به وضوح موقعیت های شخصی از دیدگاه ادبیات ساخته شده است.
این نسخه آماده شده با مراقبت و دانش عالی از کار کافکایی توسط خوزه رافائل هرناندز آریاس، تا امکان به لطف روند به تازگی در کشورهای آغاز شده است نسخه های خطی آلمان نشر کافکا در نسخه فکس، و تنظیم زمانی آن به ما می دهد کتیبه تکامل خلاق از این کلاسیک قرن بیستم.


خرید کتاب داستان های کوتاه کافکا
جستجوی کتاب داستان های کوتاه کافکا در گودریدز

معرفی کتاب داستان های کوتاه کافکا از نگاه کاربران
اکثر مردم در معرض کافکا به طور کامل متامورفوزیس @ هستند که شرم آور است؛ در حالی که این داستان در واقع یک کلاسیک است، اما منجر به کشف تقریبا ناعادلانه کافکا به عنوان یک پرونده عدیپال تنها و ناامید شده شده است که میل به تصاویر خیره کننده ای دارد (از این رو علامت کافکا). اما کافکا قطعا همه چیز این چیزهاست، او نیز خیلی بیشتر است و این مجموعه پرتره درخشان آن است. بعضی از بهترین لحظات در مجموعه، از کافکا به نمایش گذاشته شده است که از طرف بازیگری و کودکانه خود، مانندBlumfeld، یک لیسانس سالخورده @، که به دنبال سرخوردگی یک پیرمرد ناراحت کننده است که ناگهان خود را به اشتراک یک آپارتمان با دو توپ مرموز تندرست. @ بررسی سگ @ داستان عجیب و غریب است که از دیدگاه سگ نوشته شده است (و نه یک مرد به طور ناگهانی و grotesquely لعنتی با یک بدن سگ، یا ... فقط یک سگ ساده). پس از آن، به طور عجیبی گزارش شده است. گزارش به یک آکادمی @ که نشان دهنده افسانه های یک مگس متمدن وThe Villagemastermaster @ است، در مورد درگیری بین دو دانشمند معروف و مشهور اما دانشگاهی ناخوشایند در مورد ابزار مناسب برای اثبات وجود یک گونه غول پیکر مول است. و بله، همه کلاسیک ها نیز در اینجا هستند. @ هنرمند گرسنگی @، @ The Penal Colony @ و البته، @ Metamorphosis @. این مجموعه فقط نقاط ضعف خود را از دست می دهد (یکی دیگر از مشخصه های کافکا). حتی در میان داستان ها، کیفیت می تواند تا حد زیادی متفاوت باشد (نیمه دوم @ Blumfeld @، به عنوان مثال، این است که اظهارنظر به مراتب بیش از حد پیچیده ای از استعاره سلاح های اختراع نیمه اول است.آن واقعا خیلی بد است که Kafkas کار و گاه های گوناگون (واقعی و تصور) مانع از انجام تلاش های بیشتری نسبت به داستان او شد. اما پس از آن، حدس می زنم او کافکا نیست.

مشاهده لینک اصلی
کافکا یک نویسنده بسیار بحث برانگیز است، تحسین و به همان اندازه را رد کرد، به نظر می رسد، با این حال، آن زمان است به شما دلیلی برای کسانی که تحسین استعداد خلاق واقعی نویسنده چک. دلیل اصلی برای دلیل این است که، شعله © Mosle، مهارت و یا حساسیت به درک شرارت های جامعه à © کمی، برخی از شر، به نظر می رسد، با دوام تر و جهانی تر از شما ممکن است فکر می یکی principio.Kafka می دانست که چگونه برای به تصویر کشیدن این نقص راه استعاری، حتی به سورئالیسم چنین راه دقیق و اصلی است که نمی توان اما کلاه خود را خاموش به این استعداد. مانند تمام داستان های خوب recopilación، همه چیز، از آثار روشن و عاطفی مانند دکتر روستایی وجود دارد ©Un من @ O @en مستعمره زندان، از طریق دگردیسی ابدی @The شهرت در چنین متون کوتاه است که هیچ عمومی تولید نمی نوع تاثیر در خواننده و داستان های دیگر پایدار بودن گسترده تر، به نظر می رسد به سوء استفاده از ویژگی وسواس کافکا، داشتن احساس است که شما کمی از خط به سر برد. با این حال، کافکا بود، مثل هر کس دیگری، پسر از زمان خود، متون وسواسی اجباری و تکراری هستند آنها می خواهم به مد در اروپا آغاز شده و پس از آن به عنوان نمادی از mechanicalness و سطحی از زندگی روزمره، یک واقعیت است که نویسندگانی مانند CA © خط مدت کوتاهی پس از © S نیز © N usarÃa، یا اخیرا توماس برنهارد یا خاویر MarÃas.El onÃrico سبک می درخشد، که تلاش می کند به تقلید بوروکراسی نه چندان زیاد، قابل تحمل است، مورد احترام است و او اهمیتی که او دارد ارزش می گیرد، اما او به سادگی تحریک نمی کند و حتی گاهی اوقات اهمیتی نمی دهد. با این حال توانایی خود را برای ارائه نرخ شگرف، شدید، اجازه می دهد تا خواننده را به حرکت رو به جلو بدون بیش از حد بسیاری از traspià © برای 82 داستان های آن و اجازه می دهد تا acabárselos بسیار سریع تر از انتظار می رود. احساس نهایی این است که چیزی مهم است، نامنظم، بله، اما منحصر به فرد در کتاب especie.Un آن است که ارائه همه باید از مهم ترین کار از نویسنده آن را داشته و احتمالا حضور داشتند.

مشاهده لینک اصلی
Ú © ا٠٠... Ù Ú © Ø ± ا ا OU ... Ù Ù † ‡ † OªU O³UOeO® Ù ... Ù † Ø © کاربر.

مشاهده لینک اصلی
کسی: دین شما چیست؟ من کافکا

مشاهده لینک اصلی
داستان های کامل کافکا کتاب نادر است که می توانم به دو ستاره یا پنج ستاره بدهم. فراتر از نوشتنش، من او را دوست دارم برای بشریت، اعتبار و ناسازگاری دردناک او با جهان مدرن. با این حال، تلاش او برای قرار دادن همه اینها در نوشتن، متاسفانه متناقض است، از تعجب به ناقص @ scribbling @ که به نوشتن خود اشاره می کند. به عنوان یک خواننده، بارها و بارها می خواهم فراتر از خواستن که او گسترش یافته، توسعه داده و بیشتر از داستان ها و قطعاتی را که او پشت سر گذاشت، تکمیل کند، حتی اگر انتظار نداشت یا مایل به انتشار آنها نیست. اما پس از آن نیز داستان هایی مانندA Little Woman، @ @ Country Doctor، @ معروف @ Metamorphosis، @ و احتمالا مورد علاقه من @ The Judgment @ و چندین نفر دیگر نیز وجود دارد که واقعا ارتباط خود با خود Kafkas را در یک ارتباط برقرار می کنند راه حرکت خوانندگان دیگر قطعا داستان های دیگر را به عنوان مورد علاقه خود، داستان دیگری برای کار او پیدا خواهند کرد. بوروکراسی دفاتر تشکیل می دهد. انتظارات اجتماعی پدران تحت سلطه مدیران شغل ها. دنیای بحث گفتگو، سخنرانی ارزان، سازمان (های) نادیده گرفته شده، سیستم های فریبنده و افراد تبلیغاتی آنها. به طوری که ارزان و انعطاف پذیر است که آن را تهدید گرمی و حس آخرالزمانی از دست دادن است. کافکا عمیقا یکی از بزرگترین فاجعه های مدرنیته را احساس کرد: از دست رفتن روحیه برای اجتماعی شدن تولید شده، تولید انبوه تولید شده، پیروزی انزجار بی روح و حرفه ای گریزناپذیر بسته به اهمیت خود به خاطر مادی بودن و شبه عقلانیت، به طور معمول در هزینه زیبایی و اصالت. از زمان مرگ او، من متاسفم گزارش، هیچ چیز بهبود یافته است. من هنوز احساس کافکا را می فهمم، این واقعی است، زمانی که من به دفتر پزشکان، رستوران های فیلادلفیا، مدارس دولتی می روم. در نهایت، نوشتن کافکا از لرزش و یا حداقل یک بالش انتقاد برای استراحت به سر می برد در حالی که در این جاده بی ادعا، جامعه غرب، قرن 20/21 را فرا می خواند، لحظه ای برای یادآوری بشریت خود، همانطور که ناگزیر از بین می رود در این زدن عظیم، کافکا بزرگترین ترس است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب داستان های کوتاه کافکا


 کتاب داستان های کوتاه کافکا
 کتاب بیگانه
 کتاب شاه لیر
 کتاب دفتر یادداشت طلایی
 کتاب اتللو
 کتاب سرخ و سیاه