کتاب سفر به انتهای شب

اثر لویی فردینان سلین از انتشارات جامی - مترجم: فرهاد غبرایی-برترین کتاب های تاریخ انجمن کتاب نروژ

رمان سفر به انتهای شب، يكي از بزرگ‌ترين شاهكارهای ادبيات فرانسه است. هنگامي كه دكتر لويی فردينان سلين در سن 38 سالگي دست‌نويس رمان خود : «سفر به انتهای شب» را براي چاپ فرستاد، ناشرش او را همتاي شكسپير و دانته و ... خواند و رمان فروش زيادي كرد.
پس از انتشار سفر به انتهای شب نويسندگان زيادی چون هنری ميلر و ديگران او را بسيار ستودند و وی را هم‌پای بزرگانی چون جويس، پروست، فاكنر و كافكا دانستند.
سلين در سال 1961 در سن شصت‌وهفت سالگی پس از خلق آثار ارزشمندی چون مرگ قسطی، داستان‌های پريان، دسته‌ی دلقک‌ها و ... زندگی را بدرود گفت.


خرید کتاب سفر به انتهای شب
جستجوی کتاب سفر به انتهای شب در گودریدز

معرفی کتاب سفر به انتهای شب از نگاه کاربران
لازم است خواندن یک کتاب به عنوان خوانده شده، یک کتاب که می تواند خوانده شود. گاهی اوقات این احساس سنگین است، گاهی اوقات شما مانند دو عاشق مبارزه نمی کنید و با طراح صحبت می کنید. از زمانی که شما آخرین تجربه ام را تجربه کرده اید، مدتی طول کشید. آن را از نتیجه نهایی از ظهور سالم، ایمن، مطمئن است افتخار.

مشاهده لینک اصلی
Videorecension: https: //youtu.be/PipLDjPVym8

مشاهده لینک اصلی
Bukowski درست بود: @ اولین بار از همه CÃ © خط؛ بزرگترین نویسنده 2000 ساله @. در حال حاضر، بوکوفسکی می خواست که سلین باشد، اما با رمان هایش ناکام ماند ... هرچند، @ Joureny تا پایان شب @ یک رمان جنگ نیست، اما هنوز هم آن را رمان نهایی جنگ می دانم؛ تا کنون آنچه در سیزده صفحات گفته شد، Catch-22 را در مقیاس کم می کند. به خوبی نوشته شده، خنده دار، تاریک، بدبینانه. همه چیز یک نفر نیاز دارد! من فریاد می زنم نفرت Catch-22 (نگاه کنید به گرفتن 22 بررسی برای بررسی کامل نفرت). اما @ Journey به پایان شب @ روشن و مختصر است. همچنین از زبان مشترک استفاده می کند و بی تکلف است. در اینجا برخی از نقل قول های خوب که هیچ کس به آن اهمیت نمی دهد! همچنین برای پزشکان و هر کس دیگری در یک حرفه حرفه ای برای این موضوع بسیار مهم است. خیلی در مورد زندگی (خدایی که به نظر می رسد کلیشه و گنگ) .... او می نویسد در فرمت است که تقریبا شاعرانه در هر خط است. من نمی دانم چطور او را با پاراگراف کامل بسته بندی کرده ام. این پسر درخشان است از آنجایی که من آن را به پایان رسانده ام، یک ماه است، اما هنوز در مورد این کتاب اغلب فکر می کنم. برای چندین بار تکرار می شود. یکی از مورد علاقه من اگر مورد علاقه من نیست. کیفیت: @ من در آن روز یک کودک بودم و زندان برای من ترسید. هنوز نمی دانستم که مردان چه می گویند. من هرگز بار دیگر باور ندارم که آنها چه می گویند یا چه فکر می کنند. این فقط از مردان است و تنها آنهاست که باید هرگز نگران نباشید.معده سرهنگان باز بود و او روی صورت زشتی در مورد آن ایجاد کرد. @ @ در عین حال، او را بیشتر و بیشتر دوست داشتم و مطمئن بودم او آن را باریک می کند.واقعا همه چیز واقعا جالب است که در تاریکی اتفاق می افتد. هیچ چیز از تاریخ درونی مردم نمی داند.به شما می گویم، افراد کمی شایسته، رفیق زندگی، برای همیشه ضرب و شتم، ضعیف شدن و عرق کردن، به شما هشدار می دهند که وقتی مردم بزرگ این دنیا از شما عشق می ورزند، به این معنی است که آنها می خواهید گوشت سوسیس خود را بسازید.او معاون روشنفکران داشت. او بیهوده بود این شخص خیلی زیاد می دانست و او را گیج می کرد. او مجبور شد تا از کلاهبرداری های زیادی برای جذب اشتیاق خود استفاده کند تا ذهن خود را خنثی کند.شعر قهرمانانه به طرز ناخوشایندی به کسانی که به جنگ نمی آیند و حتی بیشتر به کسانی که جنگ بسیار ثروتمند است، . آن همواره چنین است. @ ** @ همانطور که به زودی کار و سرد مانع دیگر ما، به زودی به محض خروج آنها، شما در مسابقه سفید از آنچه که شما می بینید در ساحل زیبا در هنگام خروج از جزر و مد؛ واقعیت، استخرهای سنگین باریک لجن، خرچنگ ها، لاشه ها و کلوچه ها.هر فرصتی برای بزدل بودن یک فرصت شگفت انگیز از نجات است اگر می دانید چه چیزی تا به حال داشته اید @

مشاهده لینک اصلی
یک کلمه پس از آن توسط ویلیام وولمن در کتاب وجود دارد (که به طور اتفاقی با @ Reader شروع می شود، شما را فریب می دهد ... شما فکر می کنید که من می گویم که آیا این کتاب را خوانده اید یا خیر؟ یا اینکه CÃ © خطوط شبح را انجام می دهد؟ روز! @) که من پیدا کردم بسیار خنک است. او می پرسد، چرا CÃ © خطاب یک زرق و برق بزرگ؟: از آنجا که او بر روی همه چیز پوسیدگی است. هس آن را همه - طرح، شخصیت، شما آن را نام گذاری کنید! اما این فقط به سمت پایین کردن ادرار ادامه می دهد! [...] تغییرات صحنه تبدیل به دیوانه و مسخره می شود. فقط زمانی که شما شروع به دانستن کجا هستید، CÃ © خط شما را پایین راتول دیگر، لعنت! @ خوب، Vollmann آن را دوست داشت. من کاملا مطمئن نیستم که چه فکر کنم، هر چند. از یک سو، من واقعا آن را دوست داشتم و همه چیز را بسیار جالب دیدم. از سوی دیگر، من خودم را بی حوصله می دانستم و فکر می کردم که کتاب بارها و بارها خیلی زیاد است. این نوع بدبینی نیهیلیستی واقعا باید با من و بخش های زیادی از این کتاب خوب باشد، آن را انجام داد. بار دیگر، آن را نداشت. ما فردیناند باردوما را از پاریس، جنگ، افریقای استعمار، دیترویت، و در نهایت به فرانسه به عنوان یک دکتر (و آنچه که یک پروژه شکست خورده است ... می گیریم) دنبال می کنیم. کل کتاب یک کلاهبرداری بدبینانه در مورد تمام جهان است: CÃ © خط مضحک سخاوت، ریاکاری، ناسپاسی، جهل؛ در عوض، او به راحتی طرفهای وحشتناکی از بشریت را نشان می دهد: قتل برای به دست آوردن، ستم استعماری، اعمال خشونت و خودخواهی به طور کلی. (Paraphrasing Vollmann.) تنها نوع امید در این کتاب نوعی عشق دوستانه فرزندان به فرزندان است اما این تنها به این دلیل است که کودکان به طور بالقوه می توانند رشد کنند، همانطور که فردیناند آن را بیشتر می کند، نسبت به بسیاری از افراد دیگر، کمتر خشن است. بخش قابل توجهی از کتاب احتمالا این آهنگ کوچک است، در اولین صفحه کتاب: زندگی ما یک سفر از طریق زمستان و شب است.ما به دنبال راه ما در آسمان بدون نور است. - آهنگ گارد سوئیسی، 1793.

مشاهده لینک اصلی
Î ± Ï € ÏŒÎ¼Î¿Ï \"œì¹، ± من\" من Î ± ÎμινΠ± Ï € Î ± Ï Î³Î¼Î \"νο λ ίγΠ± Î »Î ± من\" من ± Î ± Î¹Îºî® · من »E.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سفر به انتهای شب


 کتاب ایلیاد
 کتاب ننامیدنی
 کتاب عروسکخانه
 کتاب معمای ماری روژه و ماجراهای دیگر شوالیه دوپن
 کتاب دن کیشوت
 کتاب خشم و هیاهو