کتاب سه گانه بارتیمیوس

اثر جاناتان استرود از انتشارات افق - مترجم: محمد قصاع-برترین کتاب های تاریخ انجمن کتاب نروژ

ناتانیل، پسر یازده ساله، شاگرد یک جادوگر است. روزی لاویس، جادوگر بی‌رحم او را در مقابل دیگران تحقیر می‌کند. ناتانیل سخت‌ترین وردها را یاد می‌گیرد و برای انتقام، بارتیمیوس ـ جن هزار ساله ـ را احضار می‌کند. اما زمانی که جن را می‌فرستد تا بزرگ‌ترین گنجینه‌ی لاویس را بدزدد، در توفانی از جاسوسی، قتل و شورش گرفتار می‌شود.


خرید کتاب سه گانه بارتیمیوس
جستجوی کتاب سه گانه بارتیمیوس در گودریدز

معرفی کتاب سه گانه بارتیمیوس از نگاه کاربران
این یک کتاب دشوار برای ارزیابی است: این بسیار خوب نوشته شده است، با یک طرح جذاب و جذاب با عجله. به گفته ی من، باید اعتراف کنم که این کار بسیار خسته کننده بود از لذت بردن برای من. مشکل اصلی این بود که من هر دو شخصیت اصلی را دوست نداشتم: یکی دیوانه وحشی است (Bartimaeus)، و دیگری بچه ی 12 ساله است کسی که برای خیر خود بسیار هوشمند است (ناتانیل). من فکر می کنم نتیجه ی مشابهی در صورتی به دست می آید که C.S. Lewiss Screwtape با Rowlings Draco Malfoy جفت شود. نمی فهمم اشتباه - من عاشق @ Screwtape Letters، @ اما هیچ چیزی روشنگر برای یادگیری از شیطان در سوال، و نیاز به خواندن کتاب بسیار طولانی تر از آن، negativism قدیم بود. در مورد ناتانیل ... من می دانم او دوران کودکی بدبخت و همه را داشت، اما او بهترین ها را نابود کرد. در بدترین حالت، او کاملا خائنانه بود. او از واژه هایی مانند @ وجدان، @ @ justice، @ و @ honor @ استفاده کرد، اما همیشه احساس می کرد که او از گناه، جاه طلبی و انتقام گیری برخوردار است. من امیدوار بودم که در طی دوره کتاب تغییر کند، اما ناامید شدم. همچنین Strouds کل جادویی @ universe @ کاملا افسرده بود - تمام جادوگران را به عنوان انگیزه های برده انگلی که سحر و جادو خودشان را دارند، نشان می دادند و باید به دنبال شکار قدرت های جادوگر شیطانی ازThe Place دیگر. @

مشاهده لینک اصلی
همانند بسیاری از مردم در اوایل دهه 2000 که خود را در پنجه شدید Pottermania کشف کردند، من علاقه مند بودم به اینترنت برای چیزهای مربوط به پاتر کمک کنم. در جایی که در برخی وبسایتها (احتمالا Mugglenet)، برخی از رویکردهای سختگیرانه کتابهای متعددی را به عنوان خوانده شده در حالی که منتظر کتاب بعدی بودند، منتشر کرد. این مجموعه این فهرست را ایجاد کرد. من آن را به لیست علاقه مندی آمازون اضافه کردم، چرا که اینطور که من کتابهایی را که میخواهم قبل از Goodreads بخوانم، دنبال کنم، و سپس آن را برای دوازده سال مطالعه نکردم. این به نظر میرسد که بوده است یک حرکت بد در بخش من است، زیرا 1) کتاب بسیار خوب است، به خوبی نوشته شده، تخیلی، هوشمندانه و چیزهایی که بچه ها فانتزی انجام ندادند، و هنوز کارهای زیادی را انجام نمی دهند در حال حاضر (بیشتر در این بعد)؛ و 2) تا آنجا که من آن را به عنوان یک سی ساله از آن لذت بردم، من شرط می بندم که من آن را حتی بیشتر دوست داشتم زمانی که من به جمعیت جمعیت نزدیک بود. از سوی دیگر، من ممکن است در مورد آخرین نکته اشتباه است. من مطمئن نیستم که چگونه به پذیرش این ایده از \"چهره\" مانند ناتانیل، که به وضوح در مسیر به سمت تاریک است، یا هر چیز دیگری. بنابراین، ناتانیل جادوگر جوان در آموزش است. جهان که در آن زندگی می کند، یک تاریخ متناظر بریتانیا، بی رحمانه و بی رحمانه است. افراد با هدیه جادویی از پدر و مادر خود به عنوان فرزند گرفته می شوند و از غریبه ها حمایت می شوند و نام خود را فراموش می کنند. پس از رشد، این جادوگران به دنبال قدرت هستند. آنها حکومت امپراتوری بریتانیا را تحت الشعاع قرار می دهند و تقریبا هر کسی را در دسترس قرار می دهند. این شامل â € œdemonsâ € مانند باریمتایوس است. راز واقعی سحر و جادو این است که انسان ها با دانستن چگونگی ضبط و اتصال آنچه که آنها به نام â € œdemonsâ € (موجودات جادویی مانند جینی، در واقعیت) به برده داری جادویی، و استفاده از آن شیاطین برای انجام سحر و جادو است. داستان در واقع شروع می شود به عنوان ناتانیل جوان، که نه تنها کارشناسی ارشد، بلکه سایر جادوگران نیز مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. او قصد دارد انتقام خود را از یک جادوگر که او را تحقیر کرده است، انجام دهد و این کار را با احضار جین بارتیمائوس انجام می دهد. او وظایف بارتیمائوس را با سرقت از امولسیون در جادوگر به دست می آورد، اما زمانی که شگفتی به سرقت رفته و به قتل متصل می شود، هر دوی آنها سرانجام به سرعت سر می دهند. این کتاب دوئل توسط POV اول شخص از Bartimaeus و POV شخص ثالث از ناتانیل نقل شده است. بسیاری از صحنه های ناتانیل، فلسفه ها هستند و شما را برای او حس می کنند، حتی به عنوان یادگیری برای تبدیل شدن به همان جادوگر وحشتناک. Bartimaeus صدای واقعی این کتاب است. He's funny and glib و برای انسان صبر ندارد. نقاط قوت و ضعف خود را در کتابی مانند این می بینید و باعث می شود که ما را به انتقاد بیشتر از آنچه که ما در مورد آنچه که با ناتانیل انجام می دهیم و جهان بخشی از آن است. € ™ م واقعا خوشحالم که من بالاخره این کتاب را بخوانم. این یک فانتزی است که جنبه های دیگر زندگی را بررسی می کند تا تلاش قهرمانانه، دختر شدن، شکست دادن پروردگار تاریک. من نمی دانم زمانی که من به دو کتاب دوم در این سری می روم، اما بسیار مشتاقانه منتظر آن هستم.

مشاهده لینک اصلی
این برای من ریداده بود و کل بار سرگرم کننده هم همینطور بود! یک جادوگر جوان و با استعداد خود را در یک کل دسته از مشکلات زمانی که او احضار دیوید سطح 14 برای کمک به با یک کار می کند. Bartimaeus، دیوید نامیده می شود، یک شخصیت خنده دار است و داستان داستان رولینگ است. توصیه شده برای همه سنین!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بسیار هوشمندانه نوشته شده است، با دو رشته متناوب روایت. یکی از شخص سوم، داستان را عمدتا از نقطه نظر ناتانیل می گوید. رشته دیگری دیدگاه های مختلفی در مورد شخصیت ها و حوادث به ما می دهد، اما در اولین فرد، از دیدگاه دیگران، بارتیمائوس، غم انگیز، برتر و سرکش است. در حالی که برخی از آنها شباهت به روایتهای دیگر شاگردان جادوگر را نابود می کند (هری پاتر به جهنم می افتد)، این متفاوت است. در حالی که بارتیمائوس تا حدودی یک راوی غیرقابل اعتماد است که هر حرفی را نباید با ارزش اسمی در نظر گرفته شود، او گناهان، فانتزی و غم و اندوه های نژاد بشر و به خصوص نخبگان جادویی را که او از تجارب طولانی می دانند، مشخص می کند. در این رابطه، او شبیه سی اس سی لوئیس دیوید Screwtape است - گرچه بارتیمائوس برای این مقایسه خاص اهمیتی نمی دهد. خواننده، چشم اندازهای جذاب گذشته Bartimaeuss و نکات تا حدودی نگران کننده درباره آینده ناتانیل را دریافت می کند. احتمالا بعضی از این سوالات در دنباله و prequel شرح داده خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
شاید احساس کمی دفاعی داشته باشم، اما من صادقانه معتقدم که برخی از بهترین کتاب هایی که امروز نوشته می شوند در بخش کودکان / جوان هستند. خوب، سه گانه Bartimaeus توسط جاناتان استروود یک کتاب است که به طور کامل متناسب با کتاب های بزرگ برای کودکان نوشته شده است. این یکی از کتابهای مورد علاقه من در تمام دوران است، در درجه اول به دلیل اینکه شخصیت اصلی آن، بارتیمائوس است. بارتیمائوس در دنیایی زندگی می کند که جادوگران قدرت خود را نه از جادو، بلکه از طریق کلمات و نمادها کنترل می کنند. Bartimaeus یک جنبش متوسطه است، مخصوصا قدرتمند نیست، بلکه به اندازه کافی هوشمند است که بسیاری از افراد دیگر را از بین می برد. همچنین کمی بد ... یا خیلی فکر کنید. او توسط شاگرد جوان مشتاق قصد انتقام می شود. و ماجراجویی اتفاق می افتد. من به شدت توصیه می کنم که دو کتاب باقی مانده را در این سری بخوانید، زیرا آنها فقط به همان ترتیب با هم کار می کنند و عمق کتاب اول را اضافه می کنند. تمام سریها اختراع و سرگرم کننده هستند و بسیار خواندنی هستند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سه گانه بارتیمیوس


 کتاب زوربای یونانی
 کتاب شکونتلا
 کتاب تسخیر شدگان (جن زدگان)
 کتاب مادام بواری
 کتاب تاریخ
 کتاب آرزوهای بزرگ