کتاب هاکلبری فین

اثر مارک تواین از انتشارات افق - مترجم: محسن سلیمانی-برترین کتاب های تاریخ انجمن کتاب نروژ

رمان برجسته قرن نوزدهم مارک تواین به عنوان یکی از بهترین نمونه های ادبیات آمریکا شناخته شده است. هک ناامید کننده و آزاد، که ابتدا در The Adventures of Tom Sawyer معرفی شده است، به ارمغان می آورد و او را مرکز می دهد. داستان های کلاسیک تواین به هک و برده فراری جیم در یک سفر هیجان انگیز در می سی سی پی پیروی می کنند. این کتاب برای توصیف رنگی اش از مردم و اماکن در امتداد رودخانه می سی سی پی است. در جوامع پیشگام جنوبی که حدود 20 سال قبل از انتشار این مقاله از بین رفته بود، ماجراهای هکلبری فین، اغلب ترسناک است که بر روی نگرش های متمرکز، به ویژه نژادپرستی، تأثیر می گذارد.


خرید کتاب هاکلبری فین
جستجوی کتاب هاکلبری فین در گودریدز

معرفی کتاب هاکلبری فین از نگاه کاربران
خیلی خوب، مهربان احمقانه - اما من فکر می کنم این چیزی است که تواین به دنبالش بود - 3.5 ستاره. تین پادشاه نخ است. هکلبری فین مجموعه ای از داستان های غریبه ای است که همه با دروغ و فریب در قلب خود هستند. در زمان انتشار آن، مطمئن هستم که این کتاب مقدس برای معصومین و نوجوانان ناخوشایند تبدیل شده است. این کتاب بحث برانگیز است، و حتی اغلب ممنوع است، به دلیل تصویربرداری از بردگان سیاه و استفاده از N-word. من به این نتیجه رسیدم که به نظر من سفید می آید، اما من فکر نمی کنم مشکل بزرگی ایجاد کنم. من می توانم قبول کنم که در زمان نوشتن کلمات و زبان نسبتا عادی بود، به طوری که یک قطعه زمانی درست است. با این حال، نمی توانم بگویم که کتابی را می خوانم که در آن دوره زمانی اتفاق می افتد که کلمه N را به طور ناگهانی پرتاب می کند. با توجه به ممنوعیت این کتاب - من قطعا می توانم بگویم که چرا بعضی از والدین ممکن است نگران فرزندانشان باشند که این کتاب را بخوانند. من فکر می کنم که بسیاری از آن به نحوه تدریس بستگی دارد - من امیدوارم معلم تاکید بر توضیح زبان مورد استفاده قرار گیرد. خلاصه: - یک کتاب خوب - نوع احمقانه - یک کتاب برای فریب - یک تفسیر قابل فهم بحث انگیز از تعصبات در آن زمان نوشته شده بود - برخی ممکن است نیاز به راهنمایی در مورد نحوه تفاوت تفاوت های نژادی در این کتاب داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
پس از همه، هشدار می دهیم مانند یک قایق خانه نداریم. من منظورم این است که در ابتدا متوجه می شویم که شخصی که تلاش می کند انگیزه ای در این روایت پیدا کند تحت تعقیب قرار می گیرد؛ افرادی که سعی در پیدا کردن اخلاقی در آن خواهند داشت، تبعید می شوند؛ افرادی که سعی در پیدا کردن یک طرح در آن خواهند داشت، شلیک می شوند. @ چرا من قصد نداشتم در عشق بمانم، دعا می کنم؟ این کتاب با مسائل کلیدی Twains-todays-America -world- که همه آنها به درستی توسط طنز غیر قابل تحملی و طنز همانطور که پیش از این در بخش قبل گفتم، ماجراهای هاکلبری فین یکی دیگر از آن کتاب هایی است که، به نظر من، تنها با وجود آن، جهان را به جایگاهی بهتر تبدیل می کند.

مشاهده لینک اصلی
4 از 5 ستاره را به «ماجراهای هکلبری فین»، یکی از رمانهایGreat Americas @ توسط مارک تواین که در سال 1884 منتشر شده است، مرور کنید. Ive در واقع این کتاب را دو بار خواند: یک بار به عنوان یک 14 ساله و دوباره در کالج به عنوان بخشی از من بسیاری از دوره های زبان انگلیسی آمریکایی دارم تفسیرهای من با دومین بار خوانده شده است، اما هنوز هم در هسته، یک کتاب بسیار عمیق ارزش خواندن حداقل یک بار در طول عمر. هوک فین و تام ساویر در چند رمان دوزن ظاهر می شود، اما در این یکی است که در آن هک واقعا شخصیت، به ویژه از طریق رابطه او با جیم، تبدیل می شود. این نوع کتاب به طور آشکارا به هنجارها و آرمانهای قرن نوزدهم می پردازد، روابط بین نژادهای مختلف، درمان به سوی انسان های دیگر است. بیش از 135 سال بعد، این کتاب همچنان به جامعه وابسته است. به طوری که نیاز به تکامل و تغییر و شاید با ادبیات، هر روز کمی بیشتر حرکت می کند - حداقل به عنوان یکی از نیروهای محرک ضروری. بارها سعی کردم فراموش کنم که این کتاب تفاوت بین درمان نژاد و نژاد در امریکا در آن زمان. من می خواستم در مورد آن نیز از دیدگاه دو انسان که برای بقا، رشد، تجربه زندگی و آسایش به یکدیگر نیاز داشتند، فکر کنم. در حقیقت رنگ کور و قادر به برقراری ارتباط با کسی است، حتی اگر شما آنها را ندیده یا چیز زیادی در مورد آنها نباشد، درس مهم در زندگی است. و یکی از چند نفر از ما فرصتی برای تجربه دارد. یک کتاب نمی تواند آن را تغییر دهد. یک کتاب نمی تواند آن را توضیح دهد. اما دانستن آنچه که 135 سال پیش اتفاق افتاد در مقایسه با آنچه اتفاق می افتد مهم است. همانطور که مردم آن زمان فکر می کردند ... نه فقط آن چه که انجام دادند. اگر شما این را خوانده اید، به عنوان یک آمریکایی، مسئولیت آن است. درک گذشته و تاریخ بدانید که چطور بود آن را از کلمات 135 ساله بخوانید. و تصمیم می گیرید که چه کاری می توانید انجام دهید تا چیزها به سرعت در حال حرکت با سرعت بیشتری حرکت کنند ... برای کمک به همه ما درک کنیم که چگونه تفاوت ها را درهم می شکند و این واقعیت را در بر می گیرند که همه انسانها برای زنده ماندن نیاز به همان چیزهایی دارند. درباره من برای کسانی که برای من جدید و یا بررسی های من ... chees scoop: من بخوانید A LOT. من نوشتم. و حالا من چند تا وبلاگ دارم ابتدا مرور کتاب به Goodreads می رود، و سپس آن را در وبلاگ من در وردپرس در https://thisismytruthnow.com ارسال می کنم، جایی که شما همچنین می توانید تلویزیون \u0026 amp؛ بررسی های فیلم، چالش روزانه 365 روزه و درخشان و تعداد زیادی از وبلاگ نویسی در مورد مکان های مورد بازدید در سراسر جهان. و شما می توانید تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی من برای پیدا کردن جزئیات در مورد کسانی که / چه / زمانی / جایی و تصاویر من. نظر بدهید و به من اطلاع دهید که شما فکر می کنید. رای در نظر سنجی و رتبه بندی. متشکرم برای متوقف کردن توجه: تمام مطالب نوشته شده، ایجاد اصلی من هستند و به من حق کپی دارند، اما گرافیک و تصاویر از سایت های دیگر پیوند داده شده و متعلق به آنها است. بسیاری از سازندگان اصلی خود را متشکرم. [polldaddy poll = 9729544] [polldaddy poll = 9719251]

مشاهده لینک اصلی
من احساسات مخفی در مورد این کتاب داشتم. از یک طرف، واضح است که مارک تواین برای روز خود مترقی است، با تحقق اصول اخلاقی ناسازگار در دوران برده داری جنوب. قهرمانان او دو نفر هستند که در پایین تپه های نردبان اجتماعی - یک برده فراری هستند و پسر شهر مست. اگر چه آنها توسط جامعه ارزشمند نیستند، اما به نظر می رسد که دو شخصیت شایسته این کتاب هستند. و از سوالاتی که مطرح شد، قدردانی کردم، در مورد اینکه چگونه خود را از اخلاق خود در زمینه اخلاق اجتماعی وسیع تر بسازیم، و نحوه برخورد با اختلافات بالقوه بین آن دو. من دوست را دوست دارم برای انتخاب به جهنم به جای تبدیل شدن به دوست خود. از سوی دیگر، چنین یک فرانسوی مبهم، با بسیاری از صحنه های بیش از حد بالا، یک حالت دیوانه پس از دیگری، بسیاری از وقایع، چنین ظلمی است که من از آن لذت بردن از لذت بردن از آن بود. در نهایت، تام نگه می دارد تمام انواع جزئیات اضافی را به طرح فرار اضافه، فقط برای برآوردن حس خود را از درام. نویسنده به نظر می رسد فکر می کند این خواهد بود سرگرم کننده - ببینید که چگونه یک بازی خنده دار خود را به تام، ببینید که چگونه تحت تاثیر همه کتاب های ماجراجویی HES تا به حال خوانده شده ... و من فقط می خواستم به طعم بچه و می گویند، @ زندگی انسان در خطر است چطور جرات می کنید این را مثل یک بازی باور کنید! فقط او را از آنجا خارج کنید، شما idiot! @ طنز به من یاد Candide زیادی. این سبک (طنز اجتماعی، افسون وحشیانه، افسانه ای، هر آنچه که می خواهید آن را بگوید) می تواند راهی عالی برای ایجاد یک نقطه باشد. اما آن را به عنوان یک رمان با شخصیت های به خوبی توسعه یافته و یک طرح واقع گرایانه نیست. گاهی اوقات من لذت بردن از طنز، اما دیروز، من فقط در خلق و خوی نیست. من احساس می کردم جنایاتی که در کشور ما علیه آمریکایی های آفریقایی-آمریکایی متعهد شده بود، خیلی خنده دار بود. من شنیده ام که مردم به علت استفاده مکرر از n-word، اغلب از این کتاب به دلیل برنامه درسی مکتب، اعتراض می کنند. من فکر می کنم زمان خواندن این کلمه را آسان تر می دانستم، زیرا این منعکس کننده استفاده مشترک از زمان بود و احساس می کردم بخشی از صدای طبیعی صدای روایت است. من زمان سخت تري را با تصوير جيم به عنوان يک فرد ساده و پرحادثه، باورنکردني، باورنکردني، که به نظر مي رسد به طور کامل وابسته به يک پسر جوان جوان است تا بتواند چيزي را انجام دهد، زماني سخت تر داشت. جیم خوب است، اما او به عنوان بسیار هوشمندانه برخورد نمی کند. حشری ترتیب دیگری - وحشی شریف - از یک شخص واقعی. من فکر می کنم ارزش اصلی این کتاب به عنوان یک مصنوعات تاریخی است. شما می توانید نقش مهم آن را بازی کنید اگر به آنچه که در آن زمان نوشته شده بود نگاه کنید و چگونگی تأثیر آن بر کتاب های دیگر که در آمریکا نوشته شده است. اما من فکر نمی کنم امروز می تواند منتشر شود. من خوشحالم می گویم، ما به راه طولانی می رویم.

مشاهده لینک اصلی
تا این لحظه، تا کنون، در آخرین لحظات بیست سالگی، Twin تا کنون انگشتی نداشته است. این طنز رازهای زناشوئی به عنوان یک روتین-tootinâ € ™ Boys Owns romp یک شگفتی دلپذیر به نظر می رسد، بلکه مانند برخی دیگر از اواخر در تجربیات بازی در زندگی من، مانند گوش دادن به تام ویتس برای اولین بار، کشف فیلم های ورنر هرزوگ، و داشتن رابطه مناسب با یک زن که معلوم شد به عنوان یک نارسیس غیر جنسی نیست. [من آخرین بیت را برای ضربه زدن به بینندگان منظم مورد استفاده قرار می دهم که برای یک رژیم مداوم از سوپاپاژ MJ غیر شخصی استفاده می شود]. آه، لذت خواندن کلاسیک از مدارس و برنامه های درهم آمیخته!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هاکلبری فین


 کتاب پسرها و عاشق ها
 کتاب تربیت احساسات
 کتاب تریسترام شندی
 کتاب ژاک قضا و قدری و اربابش
 کتاب کوه جادو
 کتاب ادیسه