کتاب هاکلبری فین

اثر مارک تواین از انتشارات افق - مترجم: محسن سلیمانی-برترین کتاب های تاریخ انجمن کتاب نروژ

رمان برجسته قرن نوزدهم مارک تواین به عنوان یکی از بهترین نمونه های ادبیات آمریکا شناخته شده است. هک ناامید کننده و آزاد، که ابتدا در The Adventures of Tom Sawyer معرفی شده است، به ارمغان می آورد و او را مرکز می دهد. داستان های کلاسیک تواین به هک و برده فراری جیم در یک سفر هیجان انگیز در می سی سی پی پیروی می کنند. این کتاب برای توصیف رنگی اش از مردم و اماکن در امتداد رودخانه می سی سی پی است. در جوامع پیشگام جنوبی که حدود 20 سال قبل از انتشار این مقاله از بین رفته بود، ماجراهای هکلبری فین، اغلب ترسناک است که بر روی نگرش های متمرکز، به ویژه نژادپرستی، تأثیر می گذارد.


خرید کتاب هاکلبری فین
جستجوی کتاب هاکلبری فین در گودریدز

معرفی کتاب هاکلبری فین از نگاه کاربران
اوه عزیزم. من خیلی آماده بودم که این کتاب را دوست دارم. من می خواستم آن را دوست دارم. با تمام قلب من، می خواستم این را بخوانم و نابغه ادبی مارک تواین را به هر کسی که می شنید گوش می دادم و سپس آن را خواندم. هک فین هرگز برای من در دبیرستان یا کالج (و با تشکر از خدا) خواندنی نبود. بنابراین بسیاری از سالهاست که در قفسه TBR کلاسیک قرار گرفته اند. من فیلم دیزنی را تماشا کردم، وقتی بچه بودم، با الیاسا وود کاملا شایان ستایش، و من در آن زمان و در آنجا شخصیت را دوست داشتم. اما اکنون فکر میکنم شاید شاید فقط عاشق الیاس وود و این عزیزان عاشق این فیلم شدم. به خاطر عشق دلسوزانه من به این فیلم، وقتی یک نسخه صوتی هک فین را دیدم که توسط هیچکس جز الیا وود نگفته بود، من تصمیم گرفت که ماشه را بکشاند و در نهایت به مواد اولیه وارد شود. من خیلی خوشحالم که به آن گوش می دادم، چون اگر مجبور بودم آن را بخوانم، هنوز روی میز کنار تخت نشسته بودم، نشانه ی من فقط یک چهارم راه را از طریق صفحات آن گذاشتم و من هیچ قصد ندارم آن را برگردانم در هر زمان به زودی. همانطور که در اثر فیلم بسته شد، دیزنی جالب ترین قسمت کتاب را به نمایش گذاشت، آنها را با سحر و جادو فیلم کمی تزئین کرد، و با مهربانی از کم کاریابی رونق نهایی را از بین برد. به طور خلاصه، من قبلا همه بخش های خوب را دیده بودم، و پروردگار، یک کامیون بی ادبانه ای در میان وجود دارد. همانطور که در هفته گذشته گوش می دادم - در ماشین، در محل کار، بی فایده به نظر می رسید که برای وظیفه هیئت منصفه انتخاب شود - من فقط به خودم فکر کردم که چگونه یک ویرایشگر مدرن قسمت خوبی از این کتاب را برچیده می کند، زیرا هیچ چیز شگفت انگیز نیست. به عنوان مثال، یک فصل کامل وجود دارد که در آن همه هنرمندان هک، نقاشی ها و نقاشی های یک دختر مرده را در جزئیات جسورانه توصیف می کنند. من عاشق قطعات با هک و جیم در قایق، و بیشتر بخش زمانی که آنها با شاه و دوک سقوط کرد. و تواین استثنایی با گویش است. نبوغ او در ساخت یک صدای شخصیت است. هک همیشه یک شخصیت قابل توجه است، اما بیشتر این کتاب فراموش خواهد شد. یکی از دوستان خوب من آن را بهترین توصیف کرد زمانی که او گفت، \"من حدس می زنم که تواین سعی داشت خواننده را به سمت یک رودخانه حرکت دهد. از آنجا که این احساس را دوست دارد این را بخواند. @ من نمیتوانم خودم را بهتر بیان کنم.

مشاهده لینک اصلی
برخی از کلاسیک هایی که فقط باید در مراحل مختلف زندگی ما تجدید نظر کرد، وجود دارد. این یکی است به عنوان یک بچه، بسیار سرگرم کننده و \u0026 amp؛ بسیار آموزنده با توجه به اینکه من در طول جنبش حقوق مدنی در کشور بزرگ شدم. امروزه، پس از بالا بردن چندین سلام از خودم، عطر و طعم متفاوت است. هاتز با احساسات خود نسبت به جیم مبارزه می کند باور نکردنی است. تواین موفق به بسته شدن خیلی به آنها و همچنین به فرار از پسران. جهل و \u0026 amp؛ کیفیت چوب از مخلوط و آمپر؛ اعتقادات در زمان کمی قدیم بود، اما تام پارکرز هر دقیقه خواندن را لذت بخش کرد. او در همه لهجه ها کار بسیار خوبی انجام داد. هر شخصیت ظاهر شد. هنگامی که تام داستان کامل را می خواند، به سختی خندیدم و در چشمانم اشک بود. این نقطه عطفی از مجموعه ای از idiocies بود! Spoilers در زیر اما این نباید یک مسئله باشد. به استثنای اینکه زیر یک سنگ رشد کردید، باید ابتدا داستان را بدانید. کسانی که به این کتاب به دلیل استفاده از کلمه نجار شک دارند، واقعا باید به آن گوش دهند. آنها متوجه میشوند که در متن کتاب، صرفا یک اصطلاح توصیفی است که هر دو نژاد از آن استفاده می کنند. اگر آنها بخواهند چیزی را با هم ببندند، باید با وجدان خود در زمینه صحیح، با تمرکز بر محاکمات همس تمرکز کنند. شیوه ای که جامعه توانست در او به وجود آورد، نگرش وی نسبت به کمک به فرار برده، ترسناک است. چگونه او در برابر آن مبارزه آموزنده است. من قصد دارم به گوش دادن به بیشتر از کارهای Twains کار کنم. او نه تنها نابغه در نقاشی شرایط انسان بود، بلکه کارهایش نشان می دهد که چقدر تفاوت های کمی از تکنولوژی ایجاد می کند؛ هنوز ما بودیم ما با باورهای هسته ای خاص رشد می کنیم که ما واقعا باید بررسی کنیم.

مشاهده لینک اصلی
برای مدرسه پسران 8 سالهام، او هر ساله فهرستی از 20 کتاب را که می تواند از آن انتخاب کند، به دست می آورد و باید حدود 4-5 را بخواند و گزارش کتاب را در مورد آنها بخواند. من معمولا او را می خوانم. (به استثنای کسانی که مانند قدیمی Yeller هستند) در سال جاری متوجه شدم که بسیاری از من خواندن را نداشتم یا در زمان بسیار طولانی خواندم، بنابراین من از طریق آنها کار می کنم تا بتوانیم از آنها لذت ببریم. پس از خواندن آنها، ما در حال برنامه ریزی برای داشتن فیلم شب برای کسانی که فیلم. این یکی که من قبلا خواندم، اما خواندن آن را به عنوان یک بالغ به عمق بیشتر آن را داد. همچنین، من می توانم هر مرحله از داستان را با پسر خود در حالی که او آن را خواندن. برای دیدن چهره اش روشن و مشتاقانه هر فصل بخورند، در حالی که با خوشحالی از روایت رؤیای خود را پر از شادی می کند. برای به اشتراک گذاشتن یک داستان با او که به صراحت قلب او را نیز لمس کرده است یکی از چیزهای مورد علاقه من در جهان است. من هم اکنون می توانم به عنوان یک بالغ ببینم که کلمنس شغل باور نکردنی با تنظیم و دوره زمانی انجام داد. شما واقعا احساس می کنید که در آنجا هستی و این بهترین چیزی است که یک کتاب می تواند انجام دهد، زیرا آن را به شما تحویل می دهد. Weve قبلا این کتاب را با آزمون زمان تحمل کرده اید و موضوعات زیادی در ذهن وجود دارد. اما حتی نوشتن به تنهایی این را در ذهن من کلاسیک می کند. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
@ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ من از دبیرستان خواندن آن را نداشتم و فکر کردم که برای گوش دادن به آن لذتبخش خواهد بود و این بود. صدای الیاس به این داستان صحه می گذارد، و سطح اضافی را به عمق این داستان آورده است. من خوشحالم که گزارش می دهم که این کتاب به یاد من افتاد و سپس از آن فراتر رفت.

مشاهده لینک اصلی
2.5 ستاره ... من واقعا می خواستم آن را بیشتر دوست داشته باشم، اما آن را فقط ادامه داد کشیدن. : /

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هاکلبری فین


 کتاب به سوی فانوس دریایی
 کتاب طبل حلبی
 کتاب آناکارنینا
 کتاب باباگوریو
 کتاب پسرها و عاشق ها
 کتاب در جست و جوی زمان از دست رفته