کتاب پیرمرد و دریا

اثر ارنست همینگوی از انتشارات افق - مترجم: نازی عظیما-برترین کتاب های تاریخ انجمن کتاب نروژ

رمان پیرمرد و دریا یکی از مشهورترین رمان‌های ارنست همینگوی است؛ داستان این رمان درباره یک پیرمرد ماهیگیر است و داستان بزرگترین صید او را روایت می‌کند. وقایع و اتفاق‌هایی که در این رمان رخ می‌دهد همگی ساده و باورپذیر هستند که این از نکات مثبت این رمان است. ارنست همینگوی در رمان پیرمرد و دریا، پیروزی و شکست را به صورت واقع‌گرایانه‌ای ترسیم می‌کند که این امر باعث جذابیت این رمان شده است.


خرید کتاب پیرمرد و دریا
جستجوی کتاب پیرمرد و دریا در گودریدز

معرفی کتاب پیرمرد و دریا از نگاه کاربران
او یک مرد جوان بود که تنها بخواند و برای 13 هفته گذشته تحصیل نکرده بود. اما بعد از این همه وقت، او زمان داشت و کتاب های بیشتری از او خواند. اما او نیاز به چیزی کوچک برای گذراندن بعد از ظهر توسط بندر با، و به همین ترتیب او را انتخاب کنید پیرمرد و دریا. مرد جوان می دانست که هدی نزدیک به بندر به عنوان که در آن او آن را دوست داشتم بهترین است. مرده شنیدن پرندگان که در نسیم بعد از ظهر، غمگین و استعفا داد، زندگیشان بی رحمانه و زودگذر است. حالا مرد جوان کتاب خود را فقط به عنوان ابر عبور از خورشید افتتاح شد. او به کلمات نگاه کرد، که ظاهرا سنگین تر از حد معمول است. این کلمات کلماتی همینگویی بود. مرد جوان به معنای شکار در دریا از کلمات است که فریب آمیزی ساده بود. همانطور که پیرمرد به دریا راه می رفت، مرد جوان در خط خود بر روی پرس و جو روی خط خود گذاشت. استعاره های ممکن ذهن خود را پرت کرد. اما او فقط تماشای خطوط خود را نگه داشت. پس از آن، زمانی که یک پیرمرد بعد از ماهی خود دنبالش بود، مرد جوان به ایده چیچارچرخ رفت. چه کسی آن را گرفت و چه معنایی دارد؟ مرد جوان می دانست که اگر او برگردد جواب می دهد. سه چهارم از طریق رمان مرد جوان دستگیر شد و او را به سمت ذهنش متصل کرد. همه او باید انجام شود این بود که آن را به خانه بیاورید. اما همان طور که وی در ادامه می خوانید، پیرمرد فرو می رفت، شک و تردید در حال چرخش بود. قطعه قطعه ای از تفکر او افتاده بود به عنوان هیچ صریح گفتن همه، و هیچ آشکارسازی بزرگ وجود دارد. همه چیزهایی که باقی مانده بود، داستان ماهیگیر است که توسط یک ستون فقرات کشیده شده است.

مشاهده لینک اصلی
NEW: من یک وبلاگ جدید با نام تجاری جدید اختصاص داده شده فقط برای خواندن و بررسی کتاب های کلاسیک، اگر این چیزی است که شما علاقه مند به دنبال، در اینجا لینک: www.alicereadsclassics.wordpress.com با دو گزینه برای اشتراک: حساب وردپرس یا یک آدرس ایمیل معتبر لطفا با پیروان خود به اشتراک بگذارید، می توانید صحبت کنید کلاسیک! پیرمرد و دریا خیلی کوتاه بود، اما تا حال عجیب و پیچیده در همان زمان، مدیریت به خواندن این در یک محیط با حداقل حواس پرتی در آخرین روز از تعطیلات تابستان قطعا برخی بود شکل موفقیت این داستان کوتاه به مدت کمتر از 100 صفحه طول می کشد یک پیرمرد که در کشور کوبا و ماجراهای خود زندگی می کند با رفتن به اقیانوس و ماهیگیری در جریان خلیج فارس. دو شخصیت وجود دارد که نقش اصلی را بازی می کنند: مرد قدیمی و یک پسر که به نام @ The Boy @ نامگذاری شده است. ما به عنوان خواننده، Arent در مورد نام او و یا در جزئیات جزئیات او در مورد او بسیار گفت. دو چیز برای من ثابت کرد که آزار دهنده است. اولین تکرار پیرمرد در دریا بود که ماهی ها را می گرفت، توصیف های طولانی و صادقانه واقعا مورد نیاز بود. احساس کردم که باید پیرمرد در دریا باشد، پس سعی کردم ماهی بگیرم و کوسه را بکشم. او همچنین با صدای بلند تکرار کرد که آرزو می کرد، @ پسر اینجا بود @ دیدن همان خط تکرار بیش از بیش احساس فوق العاده خسته کننده است. چیز دیگری که باعث ناراحتی من شده است این است که چقدر در مورد محیط اطراف نسبت به نشان دادن وجود دارد. توصیفات طولانی، چسبیده بود و به قطعات تقسیم نشده بود. بلکه فقط یک داستان کوتاه طولانی است. به طور کلی، این یک داستان بود که من نمی توانستم به طور کامل با آن ارتباط برقرار کنم و بنابراین با نتیجه داستان ناامید شدم. رسانه های اجتماعی من: توییتر- www.Twitter.com/MarriedToBooks3Instagram- www.Instagram.com/alicetiedthebookish...Book وبلاگ 1- www.marriedtobooksreviewsandblog.word ... Wattpad- www.Wattpad.com/AliceTheWriter7

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست داشتم چون چیزی در مورد زندگی و مردم دارد. Id با هر تفسیری که مارلین را به جاه طلبی و دستاوردهای ما در زندگی مقایسه می کند. آنها ممکن است بزرگ باشند، اما در نهایت آنها یک اسکلت خاطرات هستند و حتی اینها هم نیست. برای من شخصیت پسر به معنای بیشتر است که ما به یکدیگر کمک می کنیم تا به معنی زندگی کنند. من با تجزیه و تحلیل Sparknotes موافق هستم که غرور ما را بی رحم می کند تا آنچه را که از زندگی ما می خواهیم رانندگی کنیم. مردمان قدیمی علیه ضعف های خود در اوج کتاب، نبرد را به من یادآوری کردند که در راه های نسبتا جزئی من خود را در زندگی به چالش کشیدم. مسابقات پا و تلاش برای نوشتن مقالات از طریق محرومیت از خواب (از کالج) دو تجربه ای است که در آن من به طور کامل تحت فشار قرار گرفتم، اما نتوانستم ترک کنم چون من پاداش را می خواستم. احساس تاسف از ابتدا شروع، عدم اطمینان، تردید و اعتماد به نفس، تلاش برای تفکر با خود و امید برای نتیجه گیری در کتاب بیان شده است. Id می گوید که تجربه مبارزه ممکن است فردی را که نزدیک به حس شناسایی با حریف و مبارزه مالیاتی برای وجود ساده است، نزدیک کند. من خوشحالم که احتمالا هرگز برای من اتفاق نخواهد افتاد. برای اینکه قادر به شناسایی با تمام داستان من فکر می کنم همه شما باید انسان است. پس از سالها شنیدن این کتاب، واقعا ارزش خواندنش را داشت.

مشاهده لینک اصلی
کتابی که می توانم با عاشقانه هایش به کلاسیک برگردم. پس از خواندن آن، من برای زندگی قلاب کردم.

مشاهده لینک اصلی
در اینجا، همينگوي آنچه را که آنها \"سنتز فعاليت خلاقانه خود\" مي نامند ارائه مي دهد، داستان ساده و کوتاهي که به حماقت مي انجامد؛ خواندن سریع و با یک پیام عمیق. نویسنده به ما یک ماده می دهد که به ما اجازه می دهد تا به روش های مختلف و در سطوح مختلف تفسیر شود، از دیدن آن به عنوان بازتاب آنچه در زندگی حرفه ای نویسنده اتفاق افتاده، به بالاترین و نقطه وجودی خود. ما در مورد استقامت در مسیر، کرامت انسانی - تفسیر آن به عنوان ماهیگیر - و بقای کسی که قوی ترین است، گفته شده است. داستان، همانطور که قبلا گفتم، بسیار ساده است. یک پیرمرد قدیمی و یکنفر به نام سانتیاگو به ماهیگیری می رود، خودش را قبل از یک شمشیر بزرگ می گیرد، در مقابل نگرانی هایی که دریا به آن می رسد، می کشد و می رود. اما نویسنده به نحوی â € \"و من فکر می کنم که آن را با فلسفه زبان خود و توانایی او برای بیان آنچه که او فکر می کند\" موفق به ایجاد یک شاهکار است. در کل داستان ما می بینیم که در واقع دو وجود دارد خطوط زماني، زماني و موجودي. دوره زمانی این است که ما همه رویدادهای اطراف سانتیاگو، شرایط به پایان رسید و چشم انداز اطراف آن را نشان می دهد. در حالی که وجودی تعیین کننده احساساتی بودن انسان و توانایی او برای ارتباط با چیزها و موجودات در سطح بالاتری است. هممینگوی انجام داد و کاملا خوب بود. من در حال مرگ هستم که @ For @ Whom the Bell Tolls @، @ unsurpassed @ work می خواند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پیرمرد و دریا


 کتاب موسم هجرت به شمال
 کتاب آوازهای کولی
 کتاب عروسکخانه
 کتاب ابله
 کتاب مالون می میرد
 کتاب مادام بواری