کتاب پی پی جوراب بلند

اثر آسترید لیندگرن از انتشارات قدیانی - مترجم: فرزانه کریمی-برترین کتاب های تاریخ انجمن کتاب نروژ

پپی Longstocking یک رمان بچه توسط نویسنده Astrid Lindgren سوئدی، منتشر شده در سال 1945 است. داستان معشوقه یک دختر جوان خرابکار و فرار از خنده دار او. تامی و خواهرش Annika یک همسایه جدید دارند و نام او Pippi Longstocking است. او دارای خوک قرمز دیوانه است، هیچ پدر و مادر به او بگویید که چه باید بکنید، یک اسب که در حیاط خود زندگی می کند، و شعار برای ظالمانه که به نظر می رسد منجر به یک ماجراجویی پس از دیگری!


خرید کتاب پی پی جوراب بلند
جستجوی کتاب پی پی جوراب بلند در گودریدز

معرفی کتاب پی پی جوراب بلند از نگاه کاربران
من همیشه تصور می کردم که من Pippi Longstocking را خوانده ام، تا همین اواخر زمانی که سعی کردم آن را به بچه هایم توصیف کنم، متوجه شدم که فیلم قدیمی را دیده ام و آسترید لیندگرن کتاب های دیگر را خوانده ام و با آنها مخلوط کرده ام. بنابراین تصمیم گرفتم همه چیز را از طریق خواندن کتاب اول به بچه ها آموزش دهم و البته من مجبور بودم که نسخه کامل با عکس های لورن کودک را بخاطر علاقه مندی ما به چارلی و لولا به توافق برسانیم؟ لذت بخش! بچه ها فکر کردند پپی خنده دار بود و تصاویر کمال است. من این واقعیت را دوست دارم که هر فصل داستان جداگانه ای است که برای خواندن با صدای بلند در هنگام خواب کامل است. ما مشتاقانه خواندن کتاب های بیشتر در مورد پپی را می خوانیم، هر چند که غم انگیز است که همه آنها نشان داده شده توسط Child.Ive نیز فقط کشف کردند که Mio، پسر من و جزیره Seacrow توسط نیویورک مرور کتاب، و من هیجان زده به آنها را دریافت کنید.

مشاهده لینک اصلی
با این حال، یک کتاب دیگر حتی بیشتر سرگرم کننده است، وقتی که آن را به عنوان یک بزرگسال مشاهده کردید. در واقع، ما بیشتر از همیشه به پپی نیاز داریم. من به هر حال در یک زمان در زندگی من وقتی که خیلی راحت بودم احساس سینیک بودن و عصبانیتم را بدون هیچگونه درنگ داشته باشم، لذت بردن از طپش Pippi، صداقت، سادگی پیچیده، قدرت و سخاوتمندانه تمام شد. در اینجا هیچ مزخرفی وجود ندارد و هیچ ایده ای از دوران کودکی و یا کودکان وجود ندارد. Astrid Lindgren به سادگی موفق به گرفتن شادی می شود که باید اولویت هر کودک باشد - اعتقاد بر این است که هر روز دارای توان بالقوه برای ماجراجویی است. اگر شما هرگز Pippi را به عنوان یک کودک ننوشتید، من او را به شدت توصیه می کنم که خود را برای خود به ارمغان بیاورد. او شما را خنده خواهد داد؛ مهمتر از همه، او را به شما لبخند می زند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب زیبا بود! من قبلا هرگز این را مطالعه نکرده بودم، اما به نوعی یک فیلم / تلویزیون را به یاد می آوردم که در آن دختر با چوبه دار دیوانه یک میمون را روی شانه اش داشت. این یک کتاب کوتاه بود، بنابراین طی چند ساعت آن را از دست دادم. من فکر می کنم این مجموعه ای جذاب برای کتاب هایی است که می خواهم به دخترانم وقتی که آنها پیرتر می خوانند بخوانم. من مستعد رفلاکس همسرم هستم =)

مشاهده لینک اصلی
DYN ÐμÐºÑ € € D ° Ñ Ð½Ð ° Ð ± иÐ'ÐμÑ Ðμ Ð'Ð ° N Ð Ð¿Ñ € Ð¸Ð¿Ð¾Ð¼Ð½Ñ Ð'ÐμÑ، N N، воÑ، о! DSD درجه سانتی кво NN ... N Ð'Ð درجه سانتی Ð¿Ñ € D ° Ð ± ÐμÐ Ð²Ñ ÐºÐ½Ð¸Ð³Ð¸Ñ، Ðμ · нР° Ð Ñ € N، D Ñ DD '\u003e инÐ'Ð³Ñ € Ðμн؟ !

مشاهده لینک اصلی
بنابراین من این نسخه قدیمی که متعلق به مادر من در اتاق زیر شیروانی بود پیدا کردم. من کمی دیدم تصمیم گرفتم کتاب مورد نیاز رنگ و رنگ در تمام تصاویر است. واضح است که این روزنامه یک کتاب مهم برای من بود، اما برای زندگی من نمی توانستم آنچه را که اتفاق افتاده بود به خاطر بسپارم. من آرزو می کردم که دوباره آن را بخوانم. هنگامی که یکی از كتابهای كودكی مورد علاقه خود را به عنوان یک بزرگسال خواندید، اغلب از شما نمیتوانید درك كنید كه چه چیزی در آن دیده اید: (به علاوه، نسخه من خیلی قدیمی است (1962) كه مجبور شدم از مادرم بخواهم كه چند كلمه به این معنا باشد آنها تبدیل به منسوخ شده اند، که واقعا چیزها را کمک نمی کند ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پی پی جوراب بلند


 کتاب مده آ
 کتاب کمدی الهی
 کتاب تریسترام شندی
 کتاب همه چیز فرو می پاشد
 کتاب دلبند
 کتاب مالوی